VODOVODNÝ SYSTÉM - PVC
(naspäť do hlavného katalógu)                   stav tovaru: na sklade

VODOVODNÝ SYSTÉM - PVC

Ponúkame priamo na odber kompletný potrubný systém pre dopravu tlakovej pitnej a úžitkovej vody. Rúry a tvarovky sú dodávané v prevedení s nástrčným hrdlom, ktoré obsahuje tesniaci krúžok z elastomeru. Tento systém pri správnej montáži zaručuje dokonalú tesnosť. Materiál PVC nemäkčený polyvinilchlorid, rúry a tvarovky sa vyrábajú vo farbe tmavosivej.

Z našej bohatej ponuky sortimentu VODOVODNÝ SYSTÉM - PVC vyberáme:

Technické rozmery jednotlivých výrobkov Vám poskytneme v našom veľkoobchode z najaktuálnejších katalógov výrobcov. Rozmery výrobkov si môžete ešte pred návštevou našeho veľkoobchodu pozrieť na webových stránkach dodávateľov, ktoré uverejňujeme v sekcii dodávatelia. Samozrejmosťou je tovar pripravený ihneď k odberu po zaplatení.

V prípade, že máte záujem o tieto výrobky, tak nás navštívte priamo vo veľkoobchode v Trenčíne na Zlatovskej ulici číslo 32, kde Vás obslúži náš profesionálne vyškolený personál.

A) VODOVODNÝ SYSTÉM: (naspäť do hlavného katalógu)Spoločnosť Vodocentrum s.r.o. sa zaoberá nielen komplexnými dodávkami materiálov pre výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí ale aj výstavbou vodovodov a kanalizácií a výrobou atypických výrobkov na báze PVC, PP, HDPE.
veľkoobchod s vodovodnými a kanalizačnými systémamiVODOCENTRUM s.r.o.
Zlatovská 32
911 01 Trenčín

+421 32 6583123-5
odbyt@vodocentrum.sk

"Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi."

citát:
Leonardo da Vinci
4