VODOVODNÝ SYSTÉM - HDPE
(naspäť do hlavného katalógu)                   stav tovaru: na sklade

VODOVODNÝ SYSTÉM - HDPE

Ponúkame priamo na odber kompletný potrubný systém pre dopravu tlakovej pitnej a úžitkovej vody. Inštalačné výhody: pri váhe približne 1/8 oceľového potrubia, jednoduchosťou delenia a spoľahlivých metódach spájania je pokládka jednoduchá a rýchla. Pre jednotlivé aplikácie a tlakové rady sa používa materiál rôznych typov polyetylénu. Rúry sa vyrábajú vo farbe čiernej, čiernej s modrými pásmi alebo vo farbe modrej.

Predpokladaná životnosť HDPE potrubia je 100 rokov. V molekulárnej štruktúre plastických hmôt, vystavených trvalému pôsobeniu napätia, dochádza k javu, ktorý nazývame relaxácia, a ktorý spočíva v pomalej orientácii molekúl. Výsledkom je pokles pevnostných vlastností materiálu. Je to jav za normálnej teploty veľmi pomalý. Z našej bohatej ponuky sortimentu VODOVODNÝ SYSTÉM - HDPE vyberáme:

Technické rozmery jednotlivých výrobkov Vám poskytneme v našom veľkoobchode z najaktuálnejších katalógov výrobcov. Rozmery výrobkov si môžete ešte pred návštevou našeho veľkoobchodu pozrieť na webových stránkach dodávateľov, ktoré uverejňujeme v sekcii dodávatelia. Samozrejmosťou je tovar pripravený ihneď k odberu po zaplatení.

V prípade, že máte záujem o tieto výrobky, tak nás navštívte priamo vo veľkoobchode v Trenčíne na Zlatovskej ulici číslo 32, kde Vás obslúži náš profesionálne vyškolený personál.

A) VODOVODNÝ SYSTÉM: (naspäť do hlavného katalógu)Spoločnosť Vodocentrum s.r.o. sa zaoberá nielen komplexnými dodávkami materiálov pre výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí ale aj výstavbou vodovodov a kanalizácií a výrobou atypických výrobkov na báze PVC, PP, HDPE.
veľkoobchod s vodovodnými a kanalizačnými systémamiVODOCENTRUM s.r.o.
Zlatovská 32
911 01 Trenčín

+421 32 6583123-5
odbyt@vodocentrum.sk

"Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi."

citát:
Leonardo da Vinci
4