VNÚTORNÁ KANALIZÁCIA - PVC RÚRY
(naspäť do hlavného katalógu)                   stav tovaru: na sklade

VNÚTORNÁ KANALIZÁCIA - PVC RÚRY

Rúry sú dodávané v prevedení s nástrčným hrdlom, zaopatreným tesniacim krúžkom. Tento systém pri správnej montáži zaručuje dokonalú tesnosť a tým i ekologickú istotu kanalizačného systému. Materiál: PVC nemäkčený polyvinilchlorid, rúry aj tvarovky sa vyrábajú vo farbe oranžovej, materiál používaný na výrobu rúr aj tvaroviek je recykľovateľný.

Z našej bohatej ponuky sortimentu VNÚTORNÁ KANALIZÁCIA - PVC RÚRY vyberáme:

Technické rozmery jednotlivých výrobkov Vám poskytneme v našom veľkoobchode z najaktuálnejších katalógov výrobcov. Rozmery výrobkov si môžete ešte pred návštevou našeho veľkoobchodu pozrieť na webových stránkach dodávateľov, ktoré uverejňujeme v sekcii dodávatelia. Samozrejmosťou je tovar pripravený ihneď k odberu po zaplatení.

V prípade, že máte záujem o tieto výrobky, tak nás navštívte priamo vo veľkoobchode v Trenčíne na Zlatovskej ulici číslo 32, kde Vás obslúži náš profesionálne vyškolený personál.

D) VNÚTORNÁ KANALIZÁCIA: (naspäť do hlavného katalógu)Spoločnosť Vodocentrum s.r.o. sa zaoberá nielen komplexnými dodávkami materiálov pre výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí ale aj výstavbou vodovodov a kanalizácií a výrobou atypických výrobkov na báze PVC, PP, HDPE.
veľkoobchod s vodovodnými a kanalizačnými systémamiVODOCENTRUM s.r.o.
Zlatovská 32
911 01 Trenčín

+421 32 6583123-5
odbyt@vodocentrum.sk

"Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi."

citát:
Leonardo da Vinci
4