KANALIZAČNÝ SYSTÉM - PVC TVAROVKY
(naspäť do hlavného katalógu)                   stav tovaru: na sklade

KANALIZAČNÝ SYSTÉM - PVC TVAROVKY

Ponúkame priamo na odber kompletný kanalizačný systém PVC tvaroviek, jednoduchá šikmá odbočka korugovaná 45°, kolmá odbočka korugovaná 90°, prechodka, presuvka, koleno korugované, spojka, šachtová vložka, spojka pre napájanie korugovaného systému, segmentový oblúk, oblúk...

Z našej bohatej ponuky sortimentu KANALIZAČNÝ SYSTÉM - PVC TVAROVKY vyberáme:

Technické rozmery jednotlivých výrobkov Vám poskytneme v našom veľkoobchode z najaktuálnejších katalógov výrobcov. Rozmery výrobkov si môžete ešte pred návštevou našeho veľkoobchodu pozrieť na webových stránkach dodávateľov, ktoré uverejňujeme v sekcii dodávatelia. Samozrejmosťou je tovar pripravený ihneď k odberu po zaplatení.

V prípade, že máte záujem o tieto výrobky, tak nás navštívte priamo vo veľkoobchode v Trenčíne na Zlatovskej ulici číslo 32, kde Vás obslúži náš profesionálne vyškolený personál.

B) KANALIZAČNÝ SYSTÉM: (naspäť do hlavného katalógu)Spoločnosť Vodocentrum s.r.o. sa zaoberá nielen komplexnými dodávkami materiálov pre výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí ale aj výstavbou vodovodov a kanalizácií a výrobou atypických výrobkov na báze PVC, PP, HDPE.
veľkoobchod s vodovodnými a kanalizačnými systémamiVODOCENTRUM s.r.o.
Zlatovská 32
911 01 Trenčín

+421 32 6583123-5
odbyt@vodocentrum.sk

"Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi."

citát:
Leonardo da Vinci
4