KANALIZAČNÝ SYSTÉM - PP RÚRY a TVAROVKY
(naspäť do hlavného katalógu)                   stav tovaru: na sklade

KANALIZAČNÝ SYSTÉM - PP RÚRY a TVAROVKY

Výrobok 21. storočia - K2-Kan.
Ponúkame priamo na odber kompletný kanalizačný systém PP. Systém korugovaných rúr a tvaroviek s dvojitou stenou z polypropylénu K2-Kan. Hlavnou výhodou je fakt, že z pomerne malého množstva materiálu sú vyrobené rúry s veľkou kruhovou pevnosťou pri nízkej hmotnosti. Ďalšie výhody: vysoká chemická odolnosť, odolnosť na zvýšenú teplotu komunálnych odpadových vôd, vysoká nárazová odolnosť, vysoký modul pružnosti materiálu, vysoká odolnosť proti starnutiu...

Z našej bohatej ponuky sortimentu KANALIZAČNÝ SYSTÉM - PP RÚRY a TVAROVKY vyberáme:

Technické rozmery jednotlivých výrobkov Vám poskytneme v našom veľkoobchode z najaktuálnejších katalógov výrobcov. Rozmery výrobkov si môžete ešte pred návštevou našeho veľkoobchodu pozrieť na webových stránkach dodávateľov, ktoré uverejňujeme v sekcii dodávatelia. Samozrejmosťou je tovar pripravený ihneď k odberu po zaplatení.

V prípade, že máte záujem o tieto výrobky, tak nás navštívte priamo vo veľkoobchode v Trenčíne na Zlatovskej ulici číslo 32, kde Vás obslúži náš profesionálne vyškolený personál.

B) KANALIZAČNÝ SYSTÉM: (naspäť do hlavného katalógu)Spoločnosť Vodocentrum s.r.o. sa zaoberá nielen komplexnými dodávkami materiálov pre výstavbu vodovodných a kanalizačných sietí ale aj výstavbou vodovodov a kanalizácií a výrobou atypických výrobkov na báze PVC, PP, HDPE.
veľkoobchod s vodovodnými a kanalizačnými systémamiVODOCENTRUM s.r.o.
Zlatovská 32
911 01 Trenčín

+421 32 6583123-5
odbyt@vodocentrum.sk

"Vode bola daná čarovná moc byť miazgou života na Zemi."

citát:
Leonardo da Vinci
4